Poprzednia

ⓘ Ministerstwo Transportu (Polska)



Ministerstwo Transportu (Polska)
                                     

ⓘ Ministerstwo Transportu (Polska)

Ministerstwo zostało utworzone rozporządzeniem Rady Ministrów z 5 maja 2006 w wyniku rekonstrukcji rządu Kazimierza Marcinkiewicza. Przejęło część uprawnień dotyczących transportu z podzielonego Ministerstwa Transportu i Budownictwa.

16 listopada 2007 Rada Ministrów zlikwidowała Ministerstwo Transportu. Zakres jego kompetencji włączono do nowo powołanego Ministerstwa Infrastruktury.

                                     

1. Kompetencje Ministra Transportu

Właściwością Ministra Transportu było kierowanie działem administracji rządowej "transport”, obejmującym sprawy:

  • transportu zbiorowego w miastach.
  • żeglugi śródlądowej,
  • ruchu drogowego i lotniczego,
  • funkcjonowania oraz rozwoju transportu, w szczególności budowy, modernizacji, utrzymania i ochrony dróg publicznych, w tym autostrad, oraz kolei, lotnisk i portów lotniczych,
  • przewozu osób i rzeczy środkami transportu,

Ponadto minister sprawował nadzór nad Agencją Budowy i Eksploatacji Autostrad oraz Głównym Inspektorem Kolejnictwa. Podlegał mu Generalny Dyrektor Dróg Publicznych oraz organy nadzoru nad lotnictwem cywilnym. Był również władzą żeglugową w rozumieniu odrębnych przepisów.

                                     

2. Ministrowie Transportu

  • 7 września 2007 do 12 września 2007 – wakat na urzędzie, obowiązki ministra pełnił Prezes Rady Ministrów Jarosław Kaczyński PiS
  • 12 września 2007 do 16 listopada 2007 – Jerzy Polaczek PiS po raz drugi
  • 5 maja 2006 – 7 września 2007 – Jerzy Polaczek PiS
                                     

3. Ostatnie kierownictwo ministerstwa

  • Barbara Kondrat – podsekretarz stanu ds. europejskich od 8 maja 2006 do 30 listopada 2007; od 30 listopada 2007 do 3 kwietnia 2008 podsekretarz stanu w MI, od 11 stycznia 2006 do 6 maja 2006 podsekretarz stanu w MTiB
  • poseł PiS Bogusław Kowalski RLN – Sekretarz stanu od 23 maja 2006 do 23 listopada 2007
  • Eugeniusz Wróbel – podsekretarz stanu ds. transportu lotniczego, telekomunikacji i poczty od 8 maja 2006 do 3 grudnia 2007; od 7 listopada 2005 do 6 maja 2006 Sekretarz stanu w MTiB
  • Piotr Stomma – podsekretarz stanu ds. transportu drogowego od 8 maja 2006 do 28 listopada 2007; od 7 listopada 2005 do 6 maja 2006 podsekretarz stanu w MTiB
  • poseł PiS Jerzy Polaczek – minister transportu od 5 maja 2006 do 7 września 2007 i od 8 września 2007 do 16 listopada 2007; od 31 października 2005 do 5 maja 2006 minister transportu i budownictwa, od 7 września do 8 września 2007 Sekretarz stanu i kierownik resortu
  • Mirosław Chaberek – podsekretarz stanu ds. transportu kolejowego od 8 maja 2006 do 2 stycznia 2008; od 7 listopada 2005 do 6 maja 2006 podsekretarz stanu w MTiB


                                     

4. Ostatni podział organizacyjny

  • Departament Poczty
  • Departament Funduszu Spójności
  • Biuro Administracyjne
  • Sekretariat Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego
  • Departament Kontroli, Skarg i Wniosków
  • Departament Budżetu i Finansowania
  • Biuro Dyrektora Generalnego
  • Departament Rządowego Programu Budowy Dróg i Autostrad
  • Departament Spraw Obronnych
  • Departament Inwestycji i Analiz Ekonomicznych
  • Biuro Informacji i Promocji
  • Departament Planowania Strategicznego i Polityki Transportowej
  • Departament Prawny
  • Biuro Ochrony Informacji Niejawnych
  • Departament Funduszy Strukturalnych
  • Departament Współpracy z Zagranicą i Organizacji Międzynarodowych
  • Biuro Audytu Wewnętrznego
  • Państwowa Komisja Badania Wypadków Lotniczych
  • Gabinet Polityczny Ministra
  • Departament Transportu Lotniczego
  • Departament Kolei i Transportu Kolejowego
  • Sekretariat Ministra
  • Departament Telekomunikacji
  • Departament Dróg i Transportu Drogowego
                                     

5. Siedziba

W latach 1918–1931 siedzibą resortu komunikacji był wybudowany w 1827 budynek mieszczący się na rogu ul. Nowy Świat 14 i al. 3 Maja obecnie Al. Jerozolimskie, w którym wcześniej – po powstaniu listopadowym – zlokalizowana była Izba Obrachunkowa, a następnie w okresie I wojny światowej 1915-1918 niemiecka Kolej Przewozów Wojskowych, Dyrekcja Generalna Warszawa Militäreisenbahn – Generaldirektion Warschau. Jeszcze wcześniej pałac Szczęsnego Potockiego od XVIII w.

Ciekawostką może być fakt, że w okresie lat 1947–1951 w tym miejscu powstała siedziba KC PZPR, nazywana też Domem Partii lub Białym Domem, obecnie Centrum Bankowo-Finansowe. W 1932 resort komunikacji przeniesiono się do wybudowanego w latach 1929–1931 dla Ministerstwa Robót Publicznych gmachu według projektu Rudolfa Świerczyńskiego przy ul. Chałubińskiego 4-6, w którym resort zmieniając niejednokrotnie swoją nazwę i kompetencje mieści się z przerwą na okres II wojny światowej 1939-1945, do dnia dzisiejszego. W latach 1948–1950 kompleks gmachów znacznie rozbudowano według projektu Bohdana Pniewskiego. Część wysokościową można uznać za pierwszy wieżowiec wybudowany w Warszawie, jak i prawdopodobnie w całym kraju po II wojnie światowej. W latach 1945–2000 z tego budynku zarządzano Polskimi Kolejami Państwowymi. Obecnie mieści się tu również Urząd Transportu Kolejowego i Główna Biblioteka Komunikacyjna w Warszawie.

Free and no ads
no need to download or install

Pino - logical board game which is based on tactics and strategy. In general this is a remix of chess, checkers and corners. The game develops imagination, concentration, teaches how to solve tasks, plan their own actions and of course to think logically. It does not matter how much pieces you have, the main thing is how they are placement!

online intellectual game →