Poprzednia

ⓘ Lucio Angelo Renna




                                     

ⓘ Lucio Angelo Renna

Święcenia kapłańskie przyjął 2 kwietnia 1966. 9 czerwca 1999 został mianowany biskupem Avezzano. Sakrę biskupią otrzymał 12 września 1999. 2 września 2006 objął diecezję San Severo. 13 stycznia 2017 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • Data konsekracji 6 września 2007 Konsekrator Bruno Forte Współkonsekratorzy Lucio Angelo Renna Edoardo Menichelli
  • Współkonsekrowani biskupi Lucio Angelo Renna 12 września 1999 Tommaso Valentinetti 20 maja 2000 Pietro Lagnese 1 maja 2013
  • Walmor Oliveira de Azevedo 10 maja 1998 Pietro Farina 17 kwietnia 1999 Lucio Angelo Renna 12 września 1999 Domenico Graziani 10 października 1999 Lino Fumagalli

Użytkownicy również szukali:

...
...
...