Poprzednia

ⓘ Raimundo Revoredo Ruiz




                                     

ⓘ Raimundo Revoredo Ruiz

Święcenia kapłańskie przyjął 29 czerwca 1950. 25 listopada 1988 został mianowany prałatem terytorialnym Juli. Sakrę biskupią otrzymał 5 stycznia 1989. 29 maja 1999 zrezygnował z urzędu.

                                     
  • Data konsekracji 15 października 1999 Konsekrator Augusto Vargas Alzamora Współkonsekratorzy Lino Panizza Richero Raimundo Revoredo Ruiz
  • Ezama 28 lutego 1987 José María Izuzquiza Herranz 7 czerwca 1987 Raimundo Revoredo Ruiz 5 stycznia 1989 Domenico Berni Leonardi 10 września 1989 Sebastián

Użytkownicy również szukali:

...
...
...