Poprzednia

ⓘ José Agustín Valbuena Jáuregui




                                     

ⓘ José Agustín Valbuena Jáuregui

Święcenia kapłańskie przyjął 20 listopada 1949. 9 września 1977 został mianowany biskupem Valledupar. Sakrę biskupią otrzymał 25 października 1977. 10 czerwca 2003 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • Konsekrowani biskupi Olavio López Duque 7 sierpnia 1977 José Agustín Valbuena Jáuregui 25 października 1977 Rafael Arcadio Bernal Supelano 15 kwietnia

Użytkownicy również szukali:

...
...
...