Poprzednia

ⓘ Raymond Razakarinvony




                                     

ⓘ Raymond Razakarinvony

Święcenia kapłańskie przyjął 27 lipca 1956. 14 lutego 1998 został prekonizowany biskupem Miarinarivo. Sakrę biskupią otrzymał 17 maja 1998. 15 lutego 2007 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • diecezja od 1955. Biskupi Bp Jean Claude Randrianarisoa od 2007 Bp Raymond Razakarinvony 1998 2007 kard. Armand Gaétan Razafindratandra Administrator