Poprzednia

ⓘ Kevin Joseph Aje




                                     

ⓘ Kevin Joseph Aje

Święcenia kapłańskie przyjął 12 czerwca 1966. 15 października 1982 został prekonizowany biskupem koadiutorem Sokoto. Sakrę biskupią otrzymał 6 stycznia 1983. 3 grudnia 1984 objął urząd biskupa diecezjalnego. 10 czerwca 2011 przeszedł na emeryturę.