Poprzednia

ⓘ Ramon Villena




                                     

ⓘ Ramon Villena

Święcenia kapłańskie przyjął 30 marca 1963. 16 marca 1982 został prekonizowany biskupem pomocniczym Tagum ze stolicą tytularną Tucci. Sakrę biskupią otrzymał 2 lipca 1982. 17 sierpnia 1985 został mianowany biskupem koadiutorem Bayombong. 15 września 1986 objął urząd biskupa diecezjalnego. 28 maja 2016 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • terytorialna. Od 1982 diecezja Albert van Overbeke, C.I.C.M. 1966 - 1986 Ramon Villena 1986 - 2016 Jose Elmer Mangalinao od 2018 Gcatholic
  • Data konsekracji 27 grudnia 2005 Konsekrator Antonio Franco Współkonsekratorzy Oscar Cruz Ramon Villena
  • Współkonsekrowani biskupi Patricio Hacbang Alo 7 czerwca 1981 Ramon Villena 2 lipca 1982 Maximiano Tuazon Cruz 1 grudnia 1987
  • biskup pomocniczy Osaki Japonia 5 lutego 1970 15 listopada 1978 2 Ramon Villena biskup pomocniczy Tagum Filipiny 16 marca 1982 17 sierpnia 1985 3
  • Reyes 1981 Filomeno Gonzales Bactol 1981 Cesar Castro Raval 1982 Ramon Barrera Villena 1982 Ciceron Santa Maria Tumbocon 1982 Antonio Realubin Tobias 1983
  • amerykański prawnik i polityk 16 marca Carlos Bilardo, piłkarz argentyński Ramon Villena filipiński duchowny katolicki 17 marca Bill Graham, kanadyjski polityk
  •  Hiszpania Wspólnota autonomiczna Walencja Prowincja Alicante Zarządzający Jose Ramon Frances Blanes Powierzchnia 48, 41 km² Populacja  2011 liczba ludności
  • 1139 1179 Blanka z Nawarry 1133 1156 Sancho III 1134 1157 1158 król Kastylii Ramon ur. 1136 Urraka López de Haro 1160 1230 Teresa Fernández de Traba zm

Użytkownicy również szukali:

...
...
...