Poprzednia

ⓘ Leo Murphy Drona




                                     

ⓘ Leo Murphy Drona

Święcenia kapłańskie przyjął 22 grudnia 1967 w zgromadzeniu salezjanów. Po święceniach rozpoczął pracę w salezjańskim seminarium w Calamba, zaś w 1974 został jego rektorem. Od 1981 przełożony wiceprowincji filipińskiej.

10 czerwca 1987 został prekonizowany biskupem San Jose de Nueva Ecija. Sakrę biskupią otrzymał 25 lipca 1987. 14 maja 2004 został mianowany biskupem San Pablo. 25 stycznia 2013 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • terenu diecezji Cabanatuan. Florentino Ferrer Cinense 1984 - 1985 Leo Murphy Drona SDB 1987 - 2004 Mylo Hubert Vergara 2005 - 2011 Roberto Calara Mallari
  • Data konsekracji 12 lipca 1995 Konsekrator Ricardo Vidal Współkonsekratorzy Emilio Bataclan Leo Murphy Drona
  • Data konsekracji 30 kwietnia 2005 Konsekrator Gaudencio Rosales Współkonsekratorzy Honesto Ongtioco Leo Murphy Drona
  • Współkonsekrowani biskupi Leo Murphy Drona 25 lipca 1987 Jose Corazon Tala - oc 30 lipca 2003 Francisco De Leon 1 września 2007
  • Salgado 1987 Leonardo Yuzon Medroso 1987 Jesus Castro Galang 1987 Leo Murphy Drona 1987 Jose Ricare Manguiran 1987 Sebastian Acol Dalis 1988 Romulo Tolentino
  • Band of Gypsys, The Jimi Hendrix Experience, Gypsy Sun and Rainbows Leo Murphy Drona filipiński duchowny katolicki 19 października: Eddie Daniels, amerykański

Użytkownicy również szukali:

potęga podświadomości pdf,

...
...
...