Poprzednia

ⓘ Abraham Than




                                     

ⓘ Abraham Than

Święcenia kapłańskie przyjął 22 września 1957. 19 grudnia 1968 został prekonizowany biskupem pomocniczym Kengtung ze stolicą tytularną Tortibulum. Sakrę biskupią otrzymał 11 maja 1969. 19 września 1972 został mianowany biskupem diecezjalnym Kengtung. 2 października 2001 przeszedł na emeryturę.