Poprzednia

ⓘ Joseph Pallikaparampil




                                     

ⓘ Joseph Pallikaparampil

Święcenia kapłańskie przyjął 23 listopada 1958. 16 czerwca 1973 został prekonizowany biskupem pomocniczym Palai ze stolicą tytularną w Abydus. Sakrę biskupią otrzymał 15 sierpnia 1973. 6 lutego 1981 został mianowany biskupem Palai. 18 marca 2004 przeszedł na emeryturę.

                                     
  • Data konsekracji 24 kwietnia 1977 Konsekrator Joseph Parecattil Współkonsekratorzy Matthew Pothanamuzhi Joseph Pallikaparampil
  • Data konsekracji 4 sierpnia 1999 Konsekrator Varkey Vithayathil Współkonsekratorzy George Valiamattam Joseph Pallikaparampil
  • Data konsekracji 8 września 1998 Konsekrator John Perumattam Współkonsekratorzy Joseph Pallikaparampil Jacob Thoomkuzhy
  • Data konsekracji 2 marca 2003 Miejscowość Vazhathope Konsekrator Varkey Vithayathil Współkonsekratorzy George Punnakottil Joseph Pallikaparampil
  • Data konsekracji 1 lipca 2001 Konsekrator Varkey Vithayathil Współkonsekratorzy Joseph Pallikaparampil Kuriakose Kunnacherry
  • biskup pomocniczy Asunción Paragwaj 23 marca 1955 19 maja 1959 13 Joseph Pallikaparampil eparcha pomocniczy Palai Indie 16 czerwca 1973 6 lutego 1981 14

Użytkownicy również szukali:

...
...
...