Poprzednia

ⓘ Arturo de Jesús Correa Toro




                                     

ⓘ Arturo de Jesús Correa Toro

29 stycznia 2000 roku został mianowany przez papieża Jana Pawła II biskupem diecezji Ipiales. Sakry biskupiej udzielił mu 20 marca tegoż roku bp Augusto Aristizábal Ospina.

                                     
  • Duarte CSsR 1985 - 1987 Gustavo Martínez Frías 1987 - 1999 Arturo de Jesús Correa Toro 2000 - 2018 José Saúl Grisales Grisales od 2018 Diecezja
  • López 6 czerwca 1997 Héctor Ignacio Salah Zuleta 26 marca 1998 Arturo de Jesús Correa Toro 20 marca 2000 Ricardo Antonio Tobón Restrepo 14 czerwca 2003