Poprzednia

ⓘ Paul Youssef Matar




                                     

ⓘ Paul Youssef Matar

Święcenia kapłańskie przyjął 5 czerwca 1965. 7 czerwca 1991 został mianowany biskupem pomocniczym Antiochii ze stolicą tytularną Tarsus dei Maroniti. Sakrę biskupią otrzymał 3 sierpnia 1991. 8 czerwca 1996 objął rządy w archidieparchii bejruckiej.

                                     
  • Nasrallah Piotr Sfeir, któremu towarzyszyli maronicki arcybiskup Bejrutu Paul Youssef Matar oraz maronicki emerytowany biskup São Paulo Joseph Mahfouz. Samir
  • kwietnia 1986 Khalil Abi - Nader 4 kwietnia 1986 - 8 czerwca 1996 Paul Youssef Matar od 8 czerwca 1996 Archeparchy of Beirut Bairut w bazie catholic - hierarchy
  • Youssef Anis Abi - Aad IdP arab. يوسف - انيس أبي عاد, tr. Yusuf - Anys Aby Ād ur. 12 stycznia 1940 w Dfoun, zm. 6 maja 2017 libański duchowny katolicki
  • Paul Abdel Sater ur. 20 września 1962 w Ajn ar - Rummana libański duchowny maronicki, od 2015 biskup kurialny Antiochii. Święcenia kapłańskie przyjął
  • Data konsekracji 25 lutego 2012 Konsekrator Béchara Boutros Raï Współkonsekratorzy Paul Youssef Matar Samir Mazloum
  • Francis Némé Baïssari 3 sierpnia 1991 Paul Youssef Matar 3 sierpnia 1991 Paul - Mounged El - Hachem 13 września 1995 Paul Nabil El - Sayah 5 października 1996
  • Data konsekracji 25 maja 2013 Konsekrator Béchara Boutros Raï Współkonsekratorzy Paul Youssef Matar Mounir Khairallah